mo
slider2
slider3
slider4

O nas

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji terenów zieleni oraz budowie elementów małej architektury. Realizujemy ogrody przydomowe z architekturą kamienną - kaskady, fontanny, potoki, ścieżki, murki, tarasy oraz tworzymy zieleń miejską, drogową przy której realizujemy nietypowe projekty przestrzenne wprowadzając odrobinę magii w najbliższe otoczenie.

Ponadto zajmujemy się dystrybucją dekoracyjnych kamieni ogrodowych, elewacyjnych oraz materiałów małej architektury. Naturalność, trwałość, niepowtarzalność wzorów i barw sprawiają, że kamień jest niezastąpionym materiałem budowlanym.

Od kilkunastu lat w Europie, a w Polsce od kilku kamień przeżywa swoisty renesans. Wysoka jakość oferowanych przez naszą firmę materiałów gwarantuje powodzenie prowadzonej inwestycji oraz zadowolenie inwestora na wiele lat.

Odrębną dziedziną naszej działalności są usługi związane z utrzymaniem czystości wewnątrz i na zewnątrz firm oraz budynków mieszkalnych włącznie z kompleksowym utrzymaniem terenów zieleni.